Anatomia stretchingu:

kompletny, ilustrowany przewodnik

Tytuł oryginalny:
Stretching anatomy
Autorzy:
Arnold G. Nelson
Jouko Kokkonen ...
Tłumacz:
Anna Jurga
Wydawcy:
Wydawnictwo Vital (2021-20121)
Legimi (2021)
ISBN:
978-83-8168-706-5, 978-83-8168-846-8
Autotagi:
druk
książki
poradniki
Więcej informacji...

Przemyślany i starannie przygotowany przewodnik po stretchingu. Dowiedz się, jak ćwiczyć swoje mięśnie, by odczuć ulgę, jednocześnie odciążając nadwyrężane codziennie stawy. "Anatomia stretchingu. Kompletny, ilustrowany przewodnik" to książka, która pozwoli Ci odnaleźć się w temacie stretchingu także osobom pierwszy raz słyszącym ten termin. Tymczasem stretching to nic innego jak rozciąganie. Nie polega jednak wyłącznie na rozgrzewce, jaką kojarzymy zwykle z sali gimnastycznej, ale stanowi odpowiednią kombinację ćwiczeń rozluźniających obejmującą niektóre pozycje jogi i pilatesu. Poradnik ma za zadanie pokazać, jak dysponując niewielką ilością czasu, w odpowiedni sposób rozciągnąć mięśnie (a co za tym idzie, wyeliminować dokuczliwy ból stawów) i wzmocnić je. Zdrowa aktywność fizyczna, jaką jest stretching, pomoże też pozbyć się nagromadzonego stresu, usunąć napięcie, a także inne nieprzyjemne dolegliwości doskwierające nam na co dzień. Książka jest nowym, a zarazem rozszerzonym wydaniem podręcznika. Czytelnik odnajdzie w nim szczegółowe ilustracje medyczne i zestawy ćwiczeń stworzone specjalnie z myślą o osobach, które spędzają większość dnia w pozycji siedzącej lub stojącej. Podręcznik zdradza, na czym polega masaż powięzi i pokazuje, w jaki sposób można go przeprowadzić. Osoby, które uważnie prześledzą całą lekturę, znajdą odpowiedź na to, jak nieustannie być w formie i utrzymać doskonałe zdrowie.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Arnold G. Nelson Jouko Kokkonen Anna Jurga
Tłumacz:Anna Jurga
Ilustracje:Heidi Richter Molly Borman
Wydawcy:Wydawnictwo Vital (2021-20121) Legimi (2021)
ISBN:978-83-8168-706-5 978-83-8168-846-8
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk e-booki książki literatura literatura stosowana poradniki poradniki i przewodniki zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 4 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo