Tosia i Julek uczą się dzielić

Autor:
Magdalena Boćko-Mysiorska
Ilustracje:
Dorota Prończuk
Wydawcy:
Dwukropek - Wydawnictwo Juka-91 (2021)
Grupa MAC
Wydane w seriach:
Nie Tacy Sami
ISBN:
978-83-8141-204-9
Autotagi:
beletrystyka
druk
ikonografia
komiksy i książki obrazkowe
książki
opowiadania
proza
zbiory opowiadań
5.0

Coraz częściej chcemy budować z dziećmi relacje oparte na bliskości, zaufaniu i zrozumieniu, a także na szacunku i bezwarunkowej miłości, które pozwolą im wzrastać w zdrowym poczuciu własnej wartości. Dziś wiemy, że aby tak się stało, dzieci potrzebują przede wszystkim naszej obecności i uważności, przyjęcia ich takimi, jakie są, z całym wachlarzem indywidualnych cech, postaw i emocji. Towarzyszenie im w ćwiczeniu nowych umiejętności bez stawiania zbyt wysokich wymagań i ciągłego pospieszania. Wciąż zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób podążać za potrzebami dziecka, a przy tym dbać o siebie. To niełatwe zadanie w świecie pełnym napięć, wyzwań i oczekiwań. Seria książek "NIE TACY SAMI" powstała, by ułatwić nam to zadanie. By nieść wsparcie rodzicom i opiekunom w dokonywaniu wyborów bliskich dzieciom, sercu i rodzicielskiej intuicji.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Jak każda z tej serii, porusza wielki dla maluszków problem, emocji, dzielenia się. Dodatkowe materiały dla rodziców. Polecam wszystkim
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo