Czuła przewodniczka:

kobieca droga do siebie

Autor:
Natalia Barbaro
Wydawca:
Wydawnictwo Agora (2021)
ISBN:
978-83-268-3423-3, 978-83-268-3465-3
978-83-268-3644-2
Autotagi:
druk
książki
podręczniki
poradniki
Więcej informacji...
3.1 (13 głosów)

Książka znanej psycholożki i felietonistki magazynu „Wysokie obcasy”. Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości. Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości. „Czuła przewodniczka” jest zilustrowana kolażami wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Skuszona kolejkami oczekujących na książkę i ja w niej stanęłam. Niestety po 40 stronach poddalam się. Jeden rozdział a przeskakiwanie tematyczne i nie wiesz o co autorce chodzi. Ja osobiście nie polecam.
  • Kilka razy rozpoczynałam czytanie, potem nawet nie po kolei, ale z nadzieją że może coś ciekawego w końcu "wyłowię" niestety dla mnie książka nudna i tak naprawdę o niczym...
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Natalia Barbaro
Ilustracje:Agata Klejnowska
Lektor:Maja Ostaszewska
Wydawca:Wydawnictwo Agora (2021)
ISBN:978-83-268-3423-3 978-83-268-3465-3 978-83-268-3644-2
Autotagi:audiobooki CD dokumenty elektroniczne druk e-booki książki literatura literatura stosowana nagrania podręczniki poradniki poradniki i przewodniki zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 8 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo