Czas burz: Niespokojne niebo

Tytuł oryginalny:
Sturmzeit
Autor:
Charlotte Link
Tłumacz:
Anna Makowiecka-Siudut
Wydawcy:
Znak Horyzont - Społeczny Imstytut Wydawniczy Znak (2020-2021)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2020-2021)
Wydane w seriach:
Czas burz
Sturmzeit-Trilogie
ISBN:
978-83-240-7873-8, 978-83-240-7906-3
978-83-240-7909-4, 978-83-240-70906-3
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
4.4 (12 głosów)

Trzecia Rzesza, rok 1938. W państwie pod rządami Adolfa Hitlera panuje antysemityzm, a przeciwnicy władzy muszą się liczyć z represjami. Za chwilę oblicze Europy i całego świata się zmieni, ale młodziutka Belle Lombard nie interesuje się polityką. Ma ambitne plany, marzy o zostaniu gwiazdą filmową i związaniu się z mężczyzną swojego życia. Czas pokaże, czy to właściwy kandydat… Felicja, matka Belle, bardziej niż córką zajmuje się fabryką i rozważa podjęcie współpracy z nazistami. Kiedy w jej życiu pojawiają się Alex i Maksym, musi stawić czoła rodzącym się na nowo uczuciom. Na którego z mężczyzn będzie mogła liczyć w tych trudnych czasach? Powieść Dziki łubin przedstawia dalsze losy rodziny Degnelly z Prus Wschodnich, bohaterów Czasu burz. Ta fascynująca historia to jednocześnie barwny obraz najbardziej niespokojnej epoki XX wieku…
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Super książka. Wciąga do samego końca i aż szkoda że to już koniec ;)
  • „Niespokojne niebo” zamyka ostatni tom rodziny Dombergów, którego trzonem są silne kobiety, które nadal walczą o swoją pozycję. Tą część jak i poprzednie czyta się bardzo dobrze. Żałuję bardzo, że skończyłam trylogię , z żalem rozstaję się z Felicją i jej rodziną. Świetna książka, gorąco polecam, uwielbiam styl Charlotte Link.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo