Musisz mi uwierzyć

Tytuł oryginalny:
You have to believe me
Autor:
Minka Kent
Tłumacz:
Kinga Markiewicz
Lektor:
Ilona Chojnowska
Wyd. w latach:
2019 - 2021
Wydane w seriach:
Mroczna Strona
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
dokumenty elektroniczne
e-booki
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
3.3 (4 głosy)

Dove nienawidzi swojego byłego męża. Czy to jednak znaczy, że pragnie jego śmierci...

Każdego dnia Dove Damiani przejeżdża obok swojego dawnego domu, w którym jej eks mieszka z jej psem i jej byłą instruktorką jogi, obok swoich dawnych sąsiadów i dawnego życia, które kiedyś opisywała z czułością jako „przerażająco idealne”.

Ludzie uważają Dove za zgorzkniałą i zawziętą. Po rozwodzie została praktycznie z niczym. Kiedy ciało jej byłego męża zostaje znalezione w brzozowym zagajniku przed mieszkaniem Dove w dniu, w którym obchodziliby piątą rocznicę ślubu, śledczy czynią z niej główną podejrzaną. Przysięga, że tego nie zrobiła. W ciągu całego swojego trzydziestoczteroletniego życia nie skrzywdziła nawet muchy.

Jednak gdy dowodów świadczących przeciwko niej przybywa, Dove zaczyna kwestionować swoją pamięć, poczytalność i – w końcu – swoją niewinność.

***

„Autorka do samego końca każe nam zgadywać. Nie byłam w stanie przewidzieć finałowego zwrotu akcji”Book Lover, recenzent Amazon.com

***

„Zwięzły, intensywny i trzymający w napięciu thriller. Fani Zaginionej dziewczyny z pewnością będą zachwyceni!"Kenneth, recenzent Amazon.com

***

„Minka Kent znów to zrobiła! Świetna, wciągająca książka, przeczytałem ją za jednym razem”Shelley, recenzentka Amazon.com

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • „Musisz mi uwierzyć” to jeden z tych thrillerów, które czytamy dla czystej rozrywki bez głębszych rozkmin. Mamy tu wciągającą akcję, morderstwo i naciągane wątki w stylu Harlana Cobena. Liczyłam, że do tej listy dopisze również „zaskakujące zakończenie” jak wiele osób w recenzjach, które czytałam wcześniej- ale niestety, chyba miałam zbyt wielkie oczekiwania bo było ciut nudno i przewidywalnie. To druga książka Minki Kent, którą czytałam i z tego co pamiętam „Idealne Życie” było w podobnym klimacie. 6,5/10 • Akcja rozpoczyna się znalezieniem zwłok byłego męża Dove, która do końca żywiła spore nadzieje, na ponowne zejście się z partnerem. Napędzana starym uczuciem oraz sporą podejrzliwością do nowej ukochanej swojego byłego postanawia zbadać sprawę zabójstwa na własną rękę. To owocuje odkryciem sekretów, na które nikt nie był przygotowany.
  • Dośc dobra, chociaż jak na tę autorkę nieco słabsza, książka.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Minka Kent
Tłumacz:Kinga Markiewicz
Lektor:Ilona Chojnowska
Wydawcy:Heraclon International (2021) Storybox.pl (2021) Wydawnictwo Filia (2020-2021) Legimi (2020-2021) Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International (2019)
Serie wydawnicze:Mroczna Strona Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8194-715-2 978-83-8195-143-2 978-83-8195-327-6 978-83-8233-082-3 978-83-8233-083-0
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 15 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo