Jesteś ważny, Pinku!

Inne tytuły:
dla dzieci i dla rodziców trochę też
książka o poczuciu własnej wartości
Ilustracje:
Agnieszka Waligóra
Autorzy:
Ula Młodnicka
Urszula Młodnicka-Kornaś
Agnieszka Magdalena Waligóra
Wyd. w latach:
2020 - 2023
Wydane w seriach:
Osobowość Odnowa
Sensus
Sensus (Wydawnictwo Helion)
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
opowiadania
poradniki
proza
wychowanie
zbiory opowiadań
Więcej informacji...
5.0 (2 głosy)

Ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

- Cześć, jestem Pink!

- Cześć, Pinku. Kim jesteś?

- Nie wiem.

- Jak to nie wiesz? Zastanów się chwilkę.

- Jestem taki jak wszyscy.

- Nie, jesteś unikalny.

Ty też jesteś unikalny, wiesz? Każdy z nas jest. Takiego drugiego Ciebie nie ma nigdzie na świecie. Dlatego jesteś jedyny i niepowtarzalny. Co nie znaczy, że idealny. Masz zalety i wady. Każdy z nas je ma. To one nas budują. One sprawiają, że jesteśmy wartościowi tacy, jacy jesteśmy. Tak jak Pink - Twój nowy przyjaciel.

Pink to mały stwór, który wciąż rośnie. Jest trochę nieśmiały i nie zawsze pewien, czy to, co myśli i czuje, jest dobre. Boi się swoich słabych stron, bo jeszcze nie wie, że powinien je zaakceptować. Zastanawia się, czy jest tak samo ważny jak inni. Obserwuje siebie i stara się ze sobą zaprzyjaźnić.

Pomóż Pinkowi uwierzyć w siebie, a wtedy on pomoże Ci zrobić to samo!

Posłuchajcie wywiadu z Autorkami, przeprowadzonego przez Krystiana Hanke z Radia 357 i "Projekt Tatowanie".

A także wywiadu wywiadu z Ulą Młodnicką, który przeprowadziła Anna Roży z TVP3 dla programu "Poczytalnia TV"

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Rewelacyjna pozycja do pracy z dzieckiem dla zbudowania jego poczucia wlasnej wartosci.
  • Pink to postać stworzona przez Urszulę Młodnicką i Agnieszkę Waligórę (grafika), pomaga najmłodszym uwierzyć w siebie. W jaki sposób? W 16 rozdziałach autorka zawarła najważniejsze tematy związane z budowaniem poczucia własnej wartości. Książka ma formę dialogu między kilkuletnim niebieskim stworem, a bliską mu dorosłą osobą. Pink, tak jak każdy z nas, nie jest idealny. Ma wady i zalety, rzeczy które robi lepiej i gorzej, mocne i słabe strony, miewa lepsze i gorsze dni, popełnia błędy, zdobywa nowe doświadczenia, jedno ucho ma okrągłe, a drugie spiczaste, a mimo to jest wyjątkowy. Przekonuje się o tym poszukując odpowiedzi na różne pytania... Więcej na blogu: frankobajanki.pl
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:dla dzieci i dla rodziców trochę też książka o poczuciu własnej wartości
Ilustracje:Agnieszka Waligóra
Autorzy:Ula Młodnicka Urszula Młodnicka-Kornaś Agnieszka Magdalena Waligóra
Wydawcy:Sensus (2020-2023) Grupa Wydawnicza Helion (2020-2021) Sensus - Helion (2020-2021) NASBI (2020) ebookpoint BIBLIO (2020)
Serie wydawnicze:Osobowość Odnowa Sensus Sensus (Wydawnictwo Helion)
ISBN:978-83-283-6640-4 978-83-283-8651-8 978-83-283-8714-0 978-83-8322-313-1 978-83-8322-686-6
Autotagi:bajka beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki edukacja epika ikonografia książki literatura literatura piękna literatura stosowana opowiadania podręczniki poradniki poradniki i przewodniki proza wychowanie zasoby elektroniczne zbiory opowiadań
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 21 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo