Miłość warta wszystkiego

Autor:
Agnieszka Jeż
Wyd. w latach:
2020 - 2020
Wydane w seriach:
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
4.4 (5 głosów)

Upalne lato 1939 roku. Na horyzoncie wojna – nieprzewidywalna, mroczna. Ale teraz jeszcze słońce i jego spojrzenie: błękitne, gorące, jedyne.

Sara Flinkierówna zakochuje się w Janie Górskim, to miłość zrodzona z przypadku. Łączy ich potężne uczucie, dzieli wszystko inne – ona jest Żydówką z dostatniego domu, on – biednym lekarzem, Polakiem.

Gorący sierpień, współcześnie. Anna Matkowska nie wierzy już w szczęśliwy traf, szuka drugiej połówki na portalu internetowym. Poznaje Marcina Zielińskiego, który w rzeczywistości okazuje się jeszcze cudowniejszy niż w wirtualu. Pcha ich ku sobie szalona miłość i wszystko inne – są dla siebie stworzeni.

Dwie historie, pozornie bez związku, a jednak losy ich bohaterów się przetną, a na jaw wyjdzie wstrząsająca prawda. Co zrobić, gdy okaże się, że całe życie było zbudowane na kłamstwie?

Opowieść o wielkiej sile miłości – ratującej i niszczącej, zmuszającej do najtrudniejszych wyborów. To także historia o tym, jak wybory poprzednich pokoleń wpływają na nasze życie.

Czy miłość jest warta wszystkiego – i śmierci, i życia?

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Dwie pary, dwie historie miłosne, które dzieli 60 lat. Przeszłość łączy się z tera­źnie­jszo­ścią­. Książka warta przeczytania.
  • Jest to wciągająca opowieść, dwie historie i dwie pary. Anna i Marcin- współczesna para, która poznała się przez internet oraz Jan i Sara wielka miłość z okresu II wojny światowej. To świetna powieść obyczajowa, gorąco polecam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Agnieszka Jeż
Lektor:Ilona Chojnowska
Wydawcy:Wydawnictwo Filia (2020) Heraclon International (2020) Legimi (2020) Story Box.pl - Heraclon International (2020) IBUK Libra (2020) Storybox.pl
Serie wydawnicze:Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8194-824-1 978-83-8194-825-8 978-83-8195-145-6 978-83-8195-184-5 978-83-8195-275-0 978-83-8075-145-6
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 muzyka nagrania nagrania muzyczne powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 15 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo