Serce z kamienia

Autor:
Katarzyna Misiołek
Wyd. w latach:
2020 - 2020
ISBN:
978-83-245-8414-7, 978-83-245-8433-8
978-83-245-8465-9
Autotagi:
beletrystyka
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.0

A mówią, że macierzyństwo jest takie cudowne...

Weronika wpadła w panikę, kiedy dowiedziała się o kolejnej ciąży. Miała już czteroletnie bliźniaczki, a na bliskich nigdy nie mogła liczyć. Poza tym nie siedziała bezczynnie w domu – prowadziła popularny blog o macierzyństwie, organizowała sesje zdjęciowe, żyła w biegu. Nie planowała trzeciego dziecka.

Po narodzinach synka uwierzyła, że da sobie radę. Ale mały całymi nocami płakał, bliźniaczki były o niego zazdrosne, a mąż przesiadywał do późna w firmie. Kobieta zapadała się w otchłań beznadziei. Towarzyszył jej ciągły, rozdzierający płacz dziecka. Słyszała o depresji poporodowej, ale nie sądziła, że przydarzy się właśnie jej.

Tamtej nocy marzyła tylko, żeby synek chociaż na chwilę ucichł. Naprawdę nie chciała go skrzywdzić, nie była wtedy sobą… A może jednak?

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Autorka w swej powieści porusza często pomijany, a czasem wręcz tuszowany lub uznawany za fanaberię , problem depresji poporodowej. Tego stanu często nie rozumieją nawet najbliżsi młodej matki , bo przecież w każdej z kobiet tkwi instynkt macierzyński. Po prostu otoczenie nie rozumie, że to choroba . • Dla bohaterki powieści Weronki, trzecia ciąża jawi się jak dopust boży, nie chce jej , bo zakłóca jej dotychczasowy rytm życia. Jest blogerką, kocha fotografię, była modelką, a teraz swe ambicje przelewa na robiące karierę córeczki - bliźniaczki, które po urodzeniu braciszka, dają matce nieźle " popalić ", podobnie jak zajęty ciągłą pracą mąż - biznesmen i zazdrosna o dzieci siostra, walcząca z własną bezpłodnością. • A pozostawiona samej sobie Weronika , udręczona wiecznie płaczącym synkiem nie zauważa , że dochodzi prawie do tragedii. • POLECAM tę nietuzinkową powieść.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Katarzyna Misiołek
Wydawcy:Książnica (2020) NASBI (2020) Legimi (2020) Książnica - Publicat. Oddział (2020) Publicat
ISBN:978-83-245-8414-7 978-83-245-8433-8 978-83-245-8465-9
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 19 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo