Miłość aż po rozwód

Autor:
Kinga Gąska
Lektor:
Donata Cieślik
Wyd. w latach:
2019 - 2020
Wydane w seriach:
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
rodzina
Więcej informacji...
4.0 (3 głosy)

Trzy kobiety, które łączy ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Ale nie to jest najważniejsze. Każda z nich przeżywa rozpad swojego związku i staje w obliczu złowieszczego słowa na „r”, często podawanego jako główny powód niechęci do zawierania małżeństwa.Młoda, ambitna bizneswoman, starsza bibliotekarka, instamama z dyplomem czeladnika fryzjerstwa w szufladzie. Trafiają na różnych mężczyzn, ale z żadnym z nich nie da się żyć.Mimo że wszystko skrupulatnie zaplanowały, starannie dokonywały wyborów, łańcuszek przyczynowo-skutkowy sam rozwinął się do rozmiarów Jezusa w Świebodzinie. I nie było już odwrotu.Prędzej czy później nadejdzie ten dzień. Przyjdzie SMS, zapika komunikator lub ktoś życzliwy zapuka do drzwi. Czasami po prostu rzucisz na coś okiem i niestety, nie możesz już tego odzobaczyć. Nie da się odsłyszeć, odwidzieć, nie zapamiętać.I świat zawali ci się na głowę.A może przeciwnie? Stanie przed tobą otworem?

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Książka poruszająca wiele ważnych kwestii. Skłania do refleksji nad tym, co w życiu ważne. Polecam.
  • Pierwsza myśl po przeczytaniu tej książki: powinna znaleźć się wśród lektur obowiązkowych dla młodzieży. Życie bywa brutalne, ale nie można się poddawać, należy wyciągać wnioski ze swoich błędów, a także z błędów swoich rodziców. Życie to nie bajka, małżeństwo to nie bajka. Książka świetna- drogowskaz dla łatwowiernych dziewczyn.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Kinga Gąska
Lektor:Donata Cieślik
Wydawcy:Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International (2020) Legimi (2020) Wydawnictwo Filia (2019-2020) Heraclon International Storybox.pl
Serie wydawnicze:Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8194-588-2 978-83-8195-061-9 978-83-8195-137-1 978-83-8195-264-4 978-83-8195-861-9
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 muzyka nagrania nagrania muzyczne powieści proza rodzina zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 11 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo