Harry Potter i więzień Azkabanu

Tytuł oryginalny:
Harry Potter and the prisoner of Azkaban
Autor:
Joanne K. Rowling
Tłumacz:
Andrzej Polkowski (1939-2019)
Ilustracje:
Mary GrandPré ...
Wydawca:
Harbor Point Media Rodzina (1998-2012)
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.7 (33 głosy)

Harry Potter i więzień Azkabanu oprawa twarda Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry`ego Pottera poznajemy nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, oglądamy Hagrida w nowej roli oraz dowiadujemy się więcej o przeszłości profesora Snape`a. Wyprawiamy się również wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade, jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Jeszcze nie skończyłam jej czytać ale do momentu do, którego doszłam jest ciekawa. Pokazuje przyjaźń, zaufanie itp... • Polecam tom książkę każdej osobie, która kocha magię, przygodę i zaufanie do ludzi. • Z wielką chęcią polecam tą książkę moim przyjaciołom! • ! ! ! POLECAM ! ! !
    +2 trafna
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
MartaWasiakczytelnik
Opis
Inne tytuły:Harry Potter T.3.
Autor:Joanne K. Rowling
Tłumacz:Andrzej Polkowski (1939-2019)
Ilustracje:Mary GrandPré Jim Kay
Reżyseria:Ewa Szymańska
Lektor:Piotr Fronczewski
Wydawca:Harbor Point Media Rodzina (1998-2012)
ISBN:83-7278-091-9 978-83-7278-014-0 978-83-7278-016-4 978-83-7278-688-3 83-7278-014-0 978-73-7278-014-5
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD druk epika książki literatura literatura piękna literatura stosowana nagrania podręczniki podręczniki programowane powieści proza recenzje
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 36 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo