Psy i koty:

Cats & Dogs

Reżyseria:
Lawrence Guterman ...
Scenariusz:
John Requa
Glenn Ficarra ...
Aktorzy:
Jeff Goldblum
Elizabeth Perkins
Alexander Pollock ...
Zdjęcia:
Julio Macat
Wydawcy:
Galapagos (2001-2015)
Warner Bros (2001)
Autotagi:
DVD
filmy i seriale
nagrania wideo
Więcej informacji...
2.0

Są sprytne. Są tajemnicze. Tuż pod naszym nosem knują coś w sekrecie. Walczą o dominację i - w tym celu - wykorzystują najnowocześniejszą technologię. Kim są? To... PSY I KOTY! Przeżyj historię jak z bajki i zobacz na własne oczy, co zdarzyło się, kiedy ekscentryczny profesor (Jeff Goldblum) dokonuje odkrycia, które może zachwiać odwieczny układ sił w świecie zwierząt domowych. Lou, niedoświadczony szczeniak rasy beagle, rozpoczyna ostateczną misję, by ocalić ludzkość od totalnej "koto-strofy"!
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Cats & Dogs
Reżyseria:Lawrence Guterman Krzysztof Kołbasiuk (1952-2006)
Scenariusz:John Requa Glenn Ficarra Jeff Goldblum Elizabeth Perkins Tobey Maguire Barbara Robaczewska
Aktorzy:Jeff Goldblum Elizabeth Perkins Alexander Pollock Tobey Maguire Piotr Machalica Wojciech Paszkowski Jacek Braciak Paweł Wilczak Marek Obertyn (1952-2007)
Zdjęcia:Julio Macat
Kompozytorzy:Noah Richoz John Debney
Wydawcy:Galapagos (2001-2015) Warner Bros (2001)
Autotagi:DVD filmy i seriale film i wideo komedia nagrania wideo
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 6 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo