Wdowie wzgórze

Autor:
Katarzyna Ryrych
Wyd. w latach:
2019 - 2019
Wydane w seriach:
Literatura Piętro Wyżej
ISBN:
978-83-7672-595-6, 978-83-7672-715-8
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...

Nieoficjalny poradnik do The Sinking City oferuje komplet informacji potrzebnych do zrozumienia najważniejszych założeń gry oraz do pomyślnego ukończenia jej. Najważniejszą część poradnika stanowi oczywiście rozbudowany opis przejścia. Uwzględnione zostały w nim główne sprawy, których rozwiązywanie powiązane jest wymagane do przejścia gry, oraz sprawy poboczne, które mają opcjonalny charakter. Solucje do poszczególnych spraw uwzględniają miejsca ich odblokowywania, powiązane z nimi lokacje, wszystkie czynności śledcze, które należy wykonywać, spotkania z postaciami niezależnymi, nagrody, a także możliwe wybory i ich konsekwencje. Całość uzupełniona jest wysokiej jakości obrazkami i mapą miasta. Z racji braku oficjalnych znaczników zadań mogą one być bardzo pomocne w odnajdywaniu ważnych przedmiotów czy kolejnych miejscówek powiązanych z prowadzonymi sprawami. Odkrywanie nowych lokacji w Oakmont może być kłopotliwe i z pomocą przychodzi nasza mapa atlasu świata. Zaznaczyliśmy na niej wszystkie najważniejsze miejscówki, które powiązane są z głównymi i pobocznymi sprawami. Uwzględnia ona ponadto punkty szybkiej podróży oraz lęgowiska potworów będące opcjonalnymi lokacjami. Nasz poradnik uzupełniają rozdziały o trofeach, sterowaniu i wymaganiach sprzętowych. The Sinking City to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie gry przenosimy się do lat dwudziestych XX wieku i wyruszamy do tytułowego zalanego miasta, którym jest Okamont w stanie Massachusetts. Jako detektyw Charles Reed musimy poznać przyczynę nadprzyrodzonych zjawisk w tym mieście oraz okropnych wizji nawiedzających jego mieszkańców. Całość silnie inspirowana jest twórczością H.P. Lovecrafta. The Sinking City - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Zagubieni na morzu (Lost At Sea) (Sprawy główne) Listy z Oakmont (Sprawy poboczne) Quid Pro Quo (Sprawy główne) Mroźne powitanie (Frosty Welcome) (Sprawy główne) Badania terenowe (Sprawy poboczne) Ojcowie i synowie (Fathers and Sons) (Sprawy główne) Do wynajęcia (Sprawy poboczne) W obronie własnej (Self-Defense) (Sprawy główne) Dary morza (Sprawy poboczne) Umiejętności (Przewodnik po grze)
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Katarzyna Ryrych
Wydawcy:Wydawnictwo Literatura (2019) GryOnline (2019) IBUK Libra (2019) Legimi (2019) NASBI (2019)
Serie wydawnicze:Literatura Piętro Wyżej
ISBN:978-83-7672-595-6 978-83-7672-715-8
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 6 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo