Tajemnica pod jemiołą

Tytuł oryginalny:
Mistletoe secret
Autor:
Richard Paul Evans
Tłumacz:
Hanna de Broekere
Wydawcy:
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2018)
Znak Litera Nova - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2018)
Wydane w seriach:
Kolekcja pod jemiołą
ISBN:
978-83-240-4843-4
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
3.7 (3 głosy)

Los nagradza tych, którzy mają odwagę sięgnąć po szczęście Po odejściu żony Alex zostaje sam, z pustym kontem i raną w sercu. Pragnie poznać bratnią duszę - kogoś, kto zrozumie, jak bardzo jest samotny i spragniony miłości. Przypadkowo trafia na blog, którego autorka codziennie wysyła wzruszające listy do wszechświata. Jej wrażliwość ożywia te zakamarki duszy Alexa, które on sam od dawna uważał za martwe. Mężczyzna decyduje się wyruszyć w szaloną podróż do urokliwego, zaśnieżonego miasteczka na drugim końcu kraju. Zamierza odnaleźć kobietę, która skradła mu serce, chociaż zna tylko jej inicjały… Tajemnica pod jemiołą to ostatnia część trylogii „Pod Jemiołą” Richarda Paula Evansa - lekarza dusz i mistrza świątecznych opowieści. Tym razem pisarz przypomina, że szczęście wymaga odwagi, a Boże Narodzenie to najlepszy moment, żeby podarować komuś miłość.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • To ostatnia część trylogii "Pod jemiołą". • Opuszczony przez żonę Alex trafia przypadkowo na blog, którego autorka wysyła listy do wszechświata. Zauroczony osobowością autorki postanawia ją odnaleźć, wiedząc, że dziewczyna mieszka na drugim krańcu kraju, a on zna tylko jej inicjały. No, cóż zadziała magiczny czas świąt. • Autor został nazwany "mistrzem świątecznych opowieści" i z przyjemnością polecam pozostałe części trylogii : cz. I Obietnica pod jemiołą i cz. II. Hotel pod jemiołą.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo