Dziewczyna ze sklepu z kapeluszami

Autor:
Dorota Gąsiorowska
Wydawcy:
Między Słowami - Wydawnictwo Znak (2017-2018)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
ISBN:
978-83-240-4729-1, 978-83-240-7055-8
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
3.7 (7 głosów)

Magiczna opowieść, która poruszy twoje serce i dotknie kryjących się w nim tajemnic. Kamelia wraz z babcią prowadzą w Krakowie rodzinne atelier z kapeluszami. Pewnego dnia w salonie pojawia się przystojny dziennikarz, zainteresowany stuletnią historią tego miejsca. Jego pytania dotykają jednak spraw, o których starsza pani wyraźnie nie chce mówić. Kilka dni później Kamelia otrzymuje od babci broszkę z zagadkową inskrypcją. Czuje, że prezent ten może mieć związek z rodzinną tajemnicą sprzed lat. Dziewczyna za wszelką cenę chce ją odkryć. Tymczasem dziennikarz zaczyna być bardziej zainteresowany piękną Kamelią niż historią pracowni. Na dodatek w życiu młodej kobiety pojawia się jeszcze jeden mężczyzna. Którą z tajemnic będzie Kamelii łatwiej rozwikłać - tę z przeszłości czy tę, która kryje się w jej własnym sercu?
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Trochę nudna:(
  • Świetna książka!!Polecam
  • Dorota Gąsiorowska - DZIEWCZYNA ZE SKLEPU Z KAPELUSZAMI • POLECAM tę wielowątkową powieść obyczajową o tajemnicach rodzinnych, do odkrycia których skłoniła bohaterkę powieści Kamelię, broszka otrzymana z okazji urodzin od babci Lidii. • Obie - wnuczka i babcia - prowadzą atelier z kapeluszami , rodzinny biznes, który istnieje już prawie 100 lat. • Są więc w powieści i rodzinne tajemnice, i wątki historyczne splatające się z teraźniejszością i miłość. Dobra lektura, jaką są zawsze powieści autorki.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo