#instaserial o ślubie

Autor:
Nicole Wójcicka-Sochacki
Wydawca:
Wydawnictwo Roger Publishing (2016-2017)
ISBN:
978-83-946386-5-8
Autotagi:
autobiografie
druk
książki
powieści
proza
4.3 (4 głosy)

Prawdę powiedziawszy, nie jest do końca o ślubie, choć niby jest. Na pewno nie jest o instagramie choć ma #insta w tytule - najbliższe co znajdziecie tam do instagramu to gadu gadu. Bo może gdyby nie pewna rozmowa na gadu gadu w 2007 roku - niepoznałabym mojego męża w 2009 roku. Będzie też wiele moich przemyśleń z życia. Będzie troche o przeszłości, o tym jak trafiłam na drogę do zostania lekarzem - no i rzeczywiście będzie o wszelkich przygotowaniach ślubnych i naszych perypetiach. Będzie o tym jak bardzo nasze drogi z Kubą się rozjeżdzały i jakim cudem jednak udało się je przenieść na jeden tor… Nie brzmi zachęcająco? Po cichu liczę, że tak.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Mam mieszane uczucia co do obu książek. Nie chcę krytykować, bo po pierwsze autorka nie jest zawodową pisarką tylko lekarzem; w książkach dzieli się swoim osobistym życiem, a historia jest momentami niesamowita. Jednak czegoś mi brakowało podczas czytania. Momentami miałam wrażenie powrotu do czasów nastoletnich, kiedy pochłaniałam typowe pozycje dla nastolatek opisujące historie miłosne z liceum. • Zauważyłam, że łatwiej mi osobiście czytało się oba #instaseriale pomijając pisane kursywą spoilery kolejnych rozdziałów- tworząc tym samym ciągłość historii. • Książki czyta się szybko i całkiem przyjemnie. Fabuła nie nudzi w żadnym momencie. To co mnie urzekło to fakt, że opisywana historia wydarzyła się naprawdę- a odwaga głównej bohaterki w podejmowaniu decyzji jest dla mnie godna podziwu.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo