Origin

Autor:
Dan Brown
Wydawcy:
Corgi Books (2017-2018)
Bantam Press (2017)
Transworld Publishers (2017)
Random House Audiobooks
ISBN:
978-0-552-17416-9, 978-0-552-17569-2
978-0-5930-7875-4, 978-1-786-14065-4
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
religia
Więcej informacji...

Książka w języku angielskim. Profesor wykładający na Harvardzie, Robert Langdon, przyjeżdza do Muzeum Guggenheima w Bilbao aby wziąć udział w ujawnieniu przełomowego odkrycia naukowego. Prowadzącym tego wieczoru jest miliarder Edmond Kirsch, przyszłościowiec którego oszołamiające wynalazki wysokiej jakości i smiałe przepowiednie stworzyły swiatową osobowością. Chwilę zanim jego sekret zostanie ujawniony, skrupulatnie zorganizowany wieczór zostaje zniszczony. Z zagrożeniem życia, Langdon zmuszony jest aby uciec, w czym pomaga mu dyrektor muzeum Ambra Vidal. Jeżeli chcą oni pokonać przeciwników odkrycia Kirscha, Langdon i Vidal muszą podążyć za niebezpiecznym śladem oznaczonym jedynie przez enigmatyczne symbole, ukrytą historię i ulotną sztukę nowoczesną. Na końcu muszą stanąć twarzą w twarz z oszołamiającą prawdą która pozostawała zakopana - aż do teraz.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Początek
Autor:Dan Brown
Lektor:Paul Michael
Wydawcy:Corgi Books (2017-2018) Bantam Press (2017) Transworld Publishers (2017) Random House Audiobooks
ISBN:978-0-552-17416-9 978-0-552-17569-2 978-0-5930-7875-4 978-1-786-14065-4
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD druk epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza religia
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 7 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
Czy polskie baśnie i legendy mogą okazać się rywalami zagranicznych powieści fantasy dla młodzieży? Autorki Mysiej Wieży odpowiadają gromkie TAK! i przedstawiają nam słowiańską mitologię we współczesnym wydaniu. Tajemnice przeszłości będzie odkrywała para polskich jedenastolatków, raczej niechętnie spędzająca wakacje na Kujawach. • Igor po raz kolejny musi jechać z ojcem archeologiem na wykopaliska. Niestety nie te fascynujące w egzotycznych krajach, a zwykłe i nudne w okolicach Kruszwicy nad jeziorem Gopło. Spotyka tam Hankę, która mocno przeżywa wyrzucenie z drużyny piłkarskiej. Parę nastolatków więcej dzieli niż łączy. Rozmowa się nie klei, nie mają wspólnych zainteresowań. Wszystko to zmienia się, gdy w tajemniczym tunelu spotykają gadającego gryzonia. Każdy chyba słyszał o królu Popielu, którego zjadły myszy. Ale jak to tak naprawdę było z tym złym królem, czarownicami i dzielnymi wojownikami z rodu Myszków? Słowiański folklor pozwala na świetną zabawę ze znanymi nam postaciami z opowieści babć i legend. My przecież też mamy sławnego czarodzieja, nietypowych wróżbitów, a nawet przekupne Licho. Gdy nastolatkom przyjdzie stawić czoło pradawnym mocom, na ich drodze staną nie tylko magiczne istoty, ale również uciążliwe rodzeństwo, nadopiekuńczy rodzice i tabun studentów archeologii. Co może pójść nie tak? • Mysia wieża momentami bawi, czasem uczy, a na pewno daje wiele frajdy. Fantastycznie jest przeżyć przygodę z polskimi bohaterami. Przy­zwyc­zail­iśmy­ się już, że młodzież czyta zagraniczne książki. Tu jednak spotykamy godnego rywala dla Percy’ego Jacksona czy Harry’ego Pottera. Ja z niec­ierp­liwo­ścią­ czekam na kolejne tomy serii, bo przecież Dzieci Dwóch Światów jest więcej… • Joanna Pękala • Biblioteka Kraków
foo