Duchowy przewodnik po Fatimie

Autor:
Wincenty Łaszewski
Wyd. w latach:
2017 - 2019
Wydane w seriach:
Niezbędnik fatimski
ISBN:
978-83-8079-149-7, 978-83-8079-321-7
978-83-948336-0-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
Więcej informacji...

Nie musisz wyjeżdżać do Fatimy, żeby znaleźć się w miejscach spotkań z Maryją. Wincenty Łaszewski zabiera Cię na wyprawę do fatimskiego sanktuarium.

Miejsca objawień. Rozważania. Modlitwy.

Trójka wizjonerów - Łucja, Franciszek i Hiacynta. Fatimskie przesłanie Maryi.

Wędrówka po Fatimie, Aljustrel, Loca de Cabeco, Cova da Iria i Valinhos.

250 zdjęć, 30 planów sytuacyjnych. Wypowiedzi Siostry Łucji.

Autorski przewodnik bezkompromisowego autora.

Jeszcze nigdy Fatima nie była tak blisko Polski.

7 dni Fatimy, Czwarty wizjoner z Fatimy i Duchowy przewodnik po Fatimie to seria trzech książek uzupełniających wcześniejszą publikację rekomendowaną przez Światowy Apostolat Fatimski, zatytułowaną Fatima. Stuletnia tajemnica. Wszystkie wyszły spod pióra Wincentego Łaszewskiego, czołowego polskiego mariologa, specjalisty od fatimskich objawień.

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Wincenty Łaszewski
Wydawcy:ebookpoint BIBLIO (2019) Stowarzyszenie Kulturalne Fronda (2017-2019) Legimi (2017-2019) IBUK Libra (2017) Fons Omnis
Serie wydawnicze:Niezbędnik fatimski
ISBN:978-83-8079-149-7 978-83-8079-321-7 978-83-948336-0-2
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk e-booki książki literatura literatura stosowana poradniki i przewodniki przewodniki publikacje religijne zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 6 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo