Godzina dzieci

Tytuł oryginalny:
Children`s hour
Autor:
Marcia Willett
Tłumacz:
Agnieszka Podruczna
Wydawca:
Wydawnictwo Replika (2003-2012)
ISBN:
978-83-7674-163-5, 978-83-7674-215-1
978-83-7674-1215-1
Autotagi:
druk
książki
powieści
3.7 (3 głosy)

Wzruszająca saga rodzinna, osadzona w malowniczej scenerii pachnących wrzosami wzgórz KornwaliiOttercombe - duży, stary dom z widokiem na morze - to spokojna przystań dla wszystkich, którzy pragną chwili wytchnienia. To tu Lydia Shaw zwykła czytać swoim córkom i małemu Timmiemu baśnie i inne niezwykłe historie. Tu dzieci Państwa Shaw spędziły idylliczne dzieciństwo, bawiąc się na plaży, w ogrodzie i w lasach.Teraz, po wielu latach, dwie z sióstr - Nest i Mina - wciąż mieszkają w tym pięknym domu rodzinnym, rozkoszując się urokami przyrody, towarzystwem trzech terierów oraz odwiedzinami ich ulubionej siostrzenicy. Spokój tego miejsca zostaje jednak zakłócony, gdy do Ottercombe przybywa Georgie, a wraz z nią - najgłębiej spychane w przeszłość wspomnienia. Jako dziecko Georgie lubiła twierdzić, że zna wszystkie, nawet najbardziej wstydliwe tajemnice związane z domem i jego mieszkańcami. Teraz chce się nimi podzielić...
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Bardzo pozytywnie oceniam tę książkę. Jest to książka o rodzinie, która boryka się z codziennością, gdzie są smutki i radości, a także wspomnienia z przeszłości.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo