Rywalki: Korona

Tytuł oryginalny:
The Crown
The Selection
Inne tytuły:
Korona. t.5
Autor:
Kiera Cass ...
Tłumacz:
Małgorzata Kaczarowska
Wydawcy:
Wydawnictwo Jaguar (2015-2017)
IBUK Libra (2016)
Legimi (2016)
Wydane w seriach:
Rywalki
Selekcja
Selection
ISBN:
978-83-7686-459-4, 978-83-7686-476-1
Autotagi:
druk
książki
powieści
Więcej informacji...
4.6 (10 głosów)

Dwadzieścia lat minęło od wydarzeń z „Jedynej”. Córka Americi i Maxona - księżniczka Eadlyn nie sądzi, że uda jej się znaleźć prawdziwego partnera wśród konkursowych trzydziestu pięciu zalotników, nie mówiąc już o prawdziwej miłości . Ale czasami serce znajdzie sposób, aby nas zaskoczyć. Eadlyn musi dokonać wyboru, który okaże się trudniejszy niż ktokolwiek się mógł spodziewać.. [lubimyczytac.pl]
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • njalepsza książka jaką czytałam OwO
  • Ostatnia książka z serii. Na naszych oczach widzimy, jak Eadlyn z buntowniczej nastolatki stała się dojrzałą kobietą, gotową zasiąść na tronie. Nie boi się już miłości, samodzielnej władzy i liczy się z opinią publiczną. Potrafi słuchać, dostrzegać problemy i poszukuje rozwiązań. Jest silna, charyzmatyczna i... zagubiona. Zwłaszcza, jeśli chodzi o własne uczucia. Czy będzie potrafiła podjąć właściwą decyzję w swojej sprawie? Czy odważy się wbrew wszystkim złamać reguły i zadbać o własne szczęście? • Cała seria to nie jest tylko historia o kopciuszku i poszukiwaniu miłości. Kiera Cass porusza wiele ważnych tematów społecznych, z którymi borykamy się każdego dnia. Jak sprzeciwić się rodzicom, wyfrunąć z rodzinnego gniazda i zacząć realizować własne marzenia? "Obwieścić światu", że osoba, którą kochamy, jest tej samej płci? Czy może dalej żyć w ukryciu? Dać komuś szansę na rozwój czy dalej trzymać go przy sobie? Za to właśnie szczerze polubiłam historię "Rywalek" - bo mówi o rzeczach ważnych i trudnych. Pod historią niczym z bajki, kryje się wiele tematów, które możemy przenieść do własnej codzienności. Autorka pokazuje, że trudne wybory ma każdy z nas, niezależnie od tego, kim jest na co dzień. I nasze wybory mogą decydować o tym, jak będzie wyglądało nasze życie. • To była piękna podróż w królewskie progi. Magiczna, owiana wieloma tajemnicami. Pokazująca pałacowe wnętrza, balowe suknie i różnice pokoleniowe. Baśń, w którą warto wkroczyć i powrócić choć na chwilę do czasów dzieciństwa.
  • Poprzednie części były o wiele bardziej ciekawsze, ta jest mocno infantylna, a główna bohaterka ma chyba trociny zamiast mózgu.
  • Pełna recenzja: [Link]
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Korona. t.5 Korona. Cz. 6 5
Autorzy:Kiera Cass Małgorzata Kaczarowska
Tłumacz:Małgorzata Kaczarowska
Wydawcy:Wydawnictwo Jaguar (2015-2017) IBUK Libra (2016) Legimi (2016)
Serie wydawnicze:Rywalki Selekcja Selection
ISBN:978-83-7686-459-4 978-83-7686-476-1
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 16 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo