Nienawistna ósemka

Tytuł oryginalny:
Hateful eight
Reżyseria:
Quentin Tarantino
Aktorzy:
Samuel L. Jackson
Kurt Russell
Jennifer Jason Leigh
Walton Goggins ...
Kompozytor:
Ennio Morricone (1928-2020)
Zdjęcia:
Robert Richardson
Lektor:
Radosław Popłonikowski
Wydawcy:
Monolith Video (2015-2016)
Imperial CinePix
Ringer Axel Springer
ISBN:
978-83-8091-184-0, 978-83-9451-110-4
97883945111044
Autotagi:
audiobooki
DVD
filmy i seriale
nagrania wideo
Więcej informacji...
4.0 (2 głosy)

Kilka lat po wojnie secesyjnej przez wietrzne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth (Kurt Russell), znany jako "Szubienica", oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Podczas zamieci śnieżnej trafiają do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych. Gdy gwałtowna nawałnica uderza w górski przyczółek, podróżnicy zaczynają rozumieć, że szanse na dotarcie do miasta są niewielkie, a ich największym zmartwieniem nie jest bezwzględna pogoda, a towarzysze o nieczystych intencjach.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • krew się leje - jak u Tarantino • mózgi bryzgają - jak u Tarantino • i obsada z najwyższej półki - jak u Tarantino • czego chcieć więcej? • Genialny film, perfekcyjny. • Przemyślany, zrealizowany z największą precyzją co do każdego szczegółu. • i klimat westernu
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:The Hateful eight
Reżyseria:Quentin Tarantino
Aktorzy:Samuel L. Jackson Kurt Russell Jennifer Jason Leigh Walton Goggins Tim Roth Demián Bichir Michael Madsen Bruce Dern James Parks Dana Gourrier Channing Tatum
Kompozytor:Ennio Morricone (1928-2020)
Zdjęcia:Robert Richardson
Lektor:Radosław Popłonikowski
Instytucja sprawcza:Weinstein Company
oraz:Robert Richardson
Wydawcy:Monolith Video (2015-2016) Imperial CinePix Ringer Axel Springer
ISBN:978-83-8091-184-0 978-83-9451-110-4 97883945111044
Autotagi:audiobooki Blu-ray dokumenty elektroniczne DVD filmy i seriale film i wideo literatura nagrania nagrania wideo zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 8 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo