Jesteś moja dzikusko

Autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska ...
Wydawcy:
IBUK Libra (2016)
Legimi (2016)
Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne (2015-2016)
Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne W. Gustowski K. Szymoński
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.3 (15 głosów)

NEW ADULT O TRUDNEJ MIŁOŚCI. Anthony Tolland chodzi do ostatniej klasy prywatnego amerykańsko-polskiego liceum, często wpada w złość i za pomocą pięści próbuje rozwiązywać wszelkie problemy. Gdy w jego domu pojawia się rudowłosa Natalia, którą po śmierci przyjaciółki postanawia przygarnąć jego matka, chłopak czuje tylko gniew i niechęć. Dziewczyna jest jakby z innego świata i zupełnie nie pasuje do snobistycznego klimatu amerykańskiej szkoły. A tym bardziej nie pasuje do zadziornego i egoistycznego Tony’ego. Jednak nie można walczyć z przeznaczeniem. Antek i Nata wkrótce się o tym przekonują.Miłość czasem przychodzi w ciszy, bez bólu i cierpienia, lecz niekiedy bywa dzika, zaborcza i destrukcyjna. Taka jest właśnie miłość gniewnego Tollanda i jego dzikuski. Czy wygra zdrowy rozsądek, czy namiętność? Kiedy w grę wchodzą uczucia, nic nie jest proste i oczywiste. Agnieszka Lingas-Łoniewska uwiodła mnie swoją historią. Pięknie i z wielkim temperamentem pokazała, że każde pokolenie ma swój czas i rządzi się swoimi prawami. Gorąco polecam! Dzięki tej książce ponownie wyruszysz w sentymentalną podróż po krainie młodzieńczych uniesień. Krystyna Meszka http://cyrysia.blogspot.com/Jak na prawdziwe New Adult przystało, autorka doprawiła całość przepięknymi, subtelnymi scenami erotycznymi, tak rzadko spotykanymi w polskiej literaturze i wyszło jej to genialnie! Momenty nie tylko doskonale oddziałują na emocje, ale też sprawiają, że całość nabiera rumieńców i magicznego klimatu pierwszego, najważniejszego zauroczenia, które owocuje dojrzałym związkiem. Serdecznie polecam. Blog Lustro Rzeczywistości http://www.lustrorzeczywistosci.pl/ Agnieszka Lingas-Łoniewska, wrocławianka, pisząca książki łączące sensację z romansem, kochająca zwierzaki, Within Temptation i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków. Autorka książek: „Bez przebaczenia”, „Zakład o miłość”, „Szósty”, „W zapomnieniu”, „W szpilkach od Manolo”, „Obrońca nocy”, „Brudny świat”, „Skazani na ból” oraz trylogii „Zakręty losu”, „Łatwopalni” i „Szukaj mnie wśród lawendy”. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Ma także na swoim koncie udział w antologiach literackich: „Książki Moja Miłość” i „31.10 Halloween po polsku” oraz „Zatrute pióra”. Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi blog z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów. Strona autorki: www.agnesscorpio.pl Blog autorki: www.agnesscorpio.blogspot.com E-mail autorki: agnieszka.loniewska@gmail.com

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Uwielbiam książki Agnieszki Lingas - Łoniewskiej są super. Mają magię i moc i opisują niebanalne historie. Chociaż to książka o młodzieży to okazuje się nie mieć znaczenia, ponieważ historię Anthoniego i Natalii czyta się ze wzruszeniem.
  • Traumatyczne zdarzenie, w wyniku którego ścieżki życiowe Natalii i Anthony’ego splatają się. Dwie zupełnie inne osobowości, różne priorytety i spojrzenie na życie. Czy oznacza to walkę? A może po raz kolejny przekonamy się, że przeciwieństwa przyciągają się? Licealny romans z odrobiną sensacji. Pani Lingas - Łoniewska umie to połączyć. Może i książka jest przewidywalna, można ją nazwać naiwną i pojawiają się wątki dobrze nam znane, jednak pani Lingas-Łoniewska nakreśliła historię w taki sposób, że czyta się jednym tchem. Kocham takie książki, gdzie dopiero co zaczęłaś czytać i nagle pojawia się ostatnia strona. Książka ciekawa, szybko się czyta. Gorąco polecam.
  • Agnieszka Lingas-Łoniewska jak zawsze nie zawodzi. Jest to dość lekka lektura, choć nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Pierwsza miłość, młodzieńcze namiętności ukazane w sposób bardzo sensualny. Rozterki, kłótnie, wątek kryminalny. Burza emocji u głównego bohatera, droga ku dojrzewaniu. Miłość bardzo głęboka, jednak czy tak naprawdę miłość potrafi przezwyciężyć wszystko i nie poddać się zakrętom losu? Polecam sprawdzić sięgając po książkę.
  • Nie wiem jak to robi Ag. Lingas-Łoniewska, ale jej książki są dla mnie super. Mimo że jak się kilka przeczyta, da się zauważyć podobieństwo w charakterze fabuły, pozna się char­akte­ryst­yczn­y dla autorki styl pisania i kolejna pozycja nie zaskoczy już opisaną historią, jest w tych książkach coś magicznego. Lubię ich klimat i sposób jaki pisze Agnieszka, który pozwala mi opuścić na chwilę moje życie i przeżyć zupełne inne. Nie ma co opisywać, warto przeczytać.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Agnieszka Lingas-Łoniewska aLingas-Łoniewska Agnieszka W. K. Szymoński Gustowski
Wydawcy:IBUK Libra (2016) Legimi (2016) Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne (2015-2016) Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne W. Gustowski K. Szymoński
ISBN:978-83-7722-474-8 978-83-8083-038-7 978-83-8083-083-7 978-83-8083-102-5 83-8083-038-7 978-83-8083-035-7 978-83-8-83-038-7
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 14 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo