Nieprzekraczalna granica

Tytuł oryginalny:
Point of retreat
Autor:
Colleen Hoover
Tłumacz:
Jarosław Mikos
Wydawcy:
Grupa Wydawnicza Foksal (2015)
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2015)
ISBN:
978-83-280-1542-5
Autotagi:
czytak
druk
książki
powieści
proza
4.4 (8 głosów)

To kontynuacja, drugi z trzech tomów adresowanego do starszej młodzieży cyklu współczesnej powieści obyczajowej z wątkiem rodzinnych relacji, straty bliskiej osoby i romantycznej miłości. Poprzednio: t.1 „Pułapka uczuć” (p.10/14). Obecny tom przedstawia dalsze losy związku dwojga, podobnie doświadczonych przez życie, mieszkających po sąsiedzku młodych ludzi, już studentów (Layken Cohen i Will Cooper), którzy po śmierci rodziców, wspierając się wzajemnie, sprawują prawną opiekę nad swoim młodszym rodzeństwem. To powieść z romantyczno-sentymentalną, ale wciągającą, nie pozbawioną dramatyzmu, ale też humoru fabułą, poruszająca również temat zdrady i odpowiedzialności, rodzinnych problemów oraz codziennych sąsiedzkich relacji. Podobnie jak w pierwszym tomie, tu również jest obecny wątek poetyckich slamów czyli kawiarniano-klubowych konkursów, w których każdy może wygłosić swój wiersz, poddając się ocenie publiczności. Propozycja lektury dla nastoletnich czytelniczek emocjonalnych młodzieżowych romansów. Nie wymaga bezwzględnej znajomości poprzedniego tomu.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje
 • Komentarze
  Kolejne dzieło przecudownej Colleen <3 kocham jej wszytskie powieści i nie mogę sie doczekać kolejnych
  Odpowiedzi: 0, ost. zmiana: 14.08.2015 15:32
  bookslara   
  [awatar]
  bookslara
Przejdź do forum
bookslara
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo