Kłopot

Tytuł oryginalny:
Accident
Autor:
Iwona Chmielewska
Wydawca:
Wydawnictwo Wytwórnia (2012-2016)
ISBN:
978-83-64011-21-4, 978-83-931412-3-4
97883931412344
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
4.5 (2 głosy)

Dziewczynka prasuje haftowany obrus, cenną pamiątkę po babci. Zamyśla się i na białym płótnie powstaje ślad spalonego żelazka. To prawdziwy kłopot. Niedługo wróci mama. Co zrobić, by plama znikła? To książka, która w kilkunastu zdaniach i obrazach mieści wiecej niż niejedna powieść. Prawdziwy majstersztyk i picture book w czystej postaci. (empik.pl)
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Dziewczynka prasuje ulubiony obrus mamy (pamiątkę po babci) - chwila nieuwagi i już jest przypalony od żelazka. Dziewczynka zaczyna się mocno denerwować, ale - jak się okazuje - dla mamy będzie to oznaczało, że obrus stał się teraz szczególny dla nich wszystkich. Tekst uzupełniają plamy po żelazku, stylizowane na różne przedmioty.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
madziar
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo