W dżungli codzienności

Autor:
Beata Pawlikowska
Wydawcy:
Burda Książki (2016)
Legimi (2016)
Burda Publishing Polska (2015)
ISBN:
978-83-7778-898-1, 978-83-7778-899-8
978-83-7778-899-8-1
Autotagi:
druk
książki
4.5 (2 głosy)

Bywa, że ciągle jest pod górkę. Dajesz radę. Zawzięta, uparta i wściekła na cały świat. Ciągle czujesz, że coś ci umyka, że powinno być inaczej, że niby o to ci chodziło, ale jednak właściwie chyba wcale nie! Wiem. Ja też tak miałam. Rozumiem, dlaczego nie czujesz się nic warta, wylewasz morze łez, straciłaś ochotę na życie i dlaczego jesteś z gościem, z którym wcale nie chcesz być. Dlatego w tej książce oprócz felietonów i żółtych kartek zamieściłam też odpowiedzi na listy.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Superpozytywnie nastrajająca książka. Emanują z niej spokój, harmonia ze światem, życzliwość, szacunek do siebie i innych, bez względu na ich inność względem autorki. Plusem jest wiele rad, również kulinarnych, ciekawostki i wiedza życiowa.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo