Życie po śmierci naprawdę istnieje:

historie o ludziach, którzy zajrzeli za zasłonę śmierci

Tytuł oryginalny:
Afterlife is real
Tłumacz:
Anna Rajca-Salata
Autor:
Theresa Francis-Cheung
Instytucja sprawcza:
Muza SA
Wydawcy:
Warszawskie Wydawnictwo Literackie Muza (2016)
Muza (2015)
ISBN:
978-83-287-0083-3
Autotagi:
druk
książki
publikacje popularnonaukowe
3.0

Co jeśli którejś nocy miałaś sen, w którym idziesz do nieba i zrywasz tam kwiaty, a po przebudzeniu stwierdzasz, że trzymasz je w dłoni? Czy będzie to dla Ciebie wystarczający dowód? Czy w ogóle istnieją jakieś dowody na to, że życie po śmierci naprawdę istnieje? Theresa Cheung, jedna z najbardziej znanych i lubianych autorek książek o zjawiskach paranormalnych, postanowiła udowodnić tezę, że niebo istnieje. Bazując na własnych doświadczeniach oraz świadectwach wielu osób, stworzyła zbiór niesamowitych historii, które niosą krzepiące przesłanie, że jest coś więcej niż to, co widzimy tu i teraz, że z chwilą śmierci fizycznej ludzkie życie się nie kończy. Premiera książki „Życie po śmierci naprawdę istnieje” już 21 października. Theresa Cheung światowej sławy specjalistka od literatury duchowej, cudem uniknęła śmierci. Pewnego dnia utknęła w korku, zestresowana i wściekła próbowała minąć dwie blokujące ją ciężarówki. Zamierzała skręcić w lewo, kiedy nagle usłyszała głos nieżyjącej matki, który kazał skręcić jej w prawo. Posłuchała go i dzięki temu ocaliła życie. Gdyby nie on, zginęłaby w karambolu wraz z trzema innymi osobami. Czyż to nie jest oczywisty dowód na istnienie zaświatów? Autorka książki „Życie po śmierci naprawdę istnieje” pokazuje, że jej przypadek nie jest odosobniony i przytacza relacje innych osób. Skrupulatnie je analizuje, udowadniając, że zaświaty nie są jedynie wytworem wyobraźni. Jej rozmówcy opowiadają o swoich kontaktach z duchami, śmierci klinicznej i paranormalnych wydarzeniach z życia. „Życie po śmierci naprawdę istnieje” to książka dla wszystkich szukających dowodu. Autorka nie stawia tez, przytacza jedynie fakty. Nie wymyśla niezwykłych historii, tylko przedstawia te, które wydarzyły się naprawdę. Robi to z ogromną wrażliwością, odczytując subtelne znaki świadczące o istnieniu czegoś poza widzialną rzeczywistością. Książka Theresy Cheung to swego rodzaju przewodnik po świecie duchowym, otwierający oczy i uczący, jak właściwie interpretować różne znaki i sygnały. Przedstawione przez autorkę historie stanowią odpowiedź na najważniejsze pytania: co dzieje się z nami po śmierci, jaki sens ma ziemskie życie, czy zobaczymy jeszcze naszych zmarłych bliskich? Lektura tej książki dodaje otuchy. Theresa Cheung pochodzi z rodziny spirytualistów. Jej cioteczna babka była medium, Theresa już od dziecka stykała się z tematem duchów i zjawisk paranormalnych. Zajęła się nim bliżej jako osoba dorosła. Pisze książki o tematyce duchowej od ponad dwudziestu lat. Dotąd przetłumaczono je na 25 języków.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo