Pospiesz się, Albercie

Tytuł oryginalny:
Raska på, Alfons Åberg
Autor:
Gunilla Bergström (1942-2021)
Tłumacz:
Katarzyna Skalska
Wydawca:
Wydawnictwo Zakamarki (2012-20118)
ISBN:
978-83-7776-027-7
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
opowiadania
proza
zbiory opowiadań
5.0

Albert szykuje się do przedszkola. Jesteś gotowy? woła tata z kuchni. - Jeszcze tylko sweter - mówi Albert i bierze sweter z krzesła. O, tu leży bluzka Lisy! Lisa to lalka Alberta. Ona też się przecież musi ubrać! - Albercie, idziesz? -woła znowu tata. - Tak, tylko jeszcze. Albert Albertson mieszka z bardzo miłym tatą i kotem Puzlem. Jak każdy kilkulatek czasem ma problemy z zasypianiem, potrafi rano strasznie się grzebać przed wyjściem do przedszkola i jest niezwykle pomysłowy, zwłaszcza jeśli bardzo czegoś chce. Dzieci rozpoznają w Albercie swoje zachowania i emocje - radość zabawy, ciekawość świata, nieograniczoną fantazję, ale też złość, zazdrość czy strach.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Świetna książka, śmieszna i poruszająca niezwykle ważki temat trudnego poranka prze­dprz­edsz­koln­ego, niemniej jednak sama nie wiem czy mój synek zaczął mówić 'i jeszcze tylko zrobię..' jeszcze przed przeczytaniem tej książki czy już na jej podstawie :-)
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo