Dziedzictwo ognia

Tytuł oryginalny:
Heir of fire
Autor:
Sarah J. Maas ...
Tłumacz:
Marcin Mortka
Wydawcy:
Uroboros (2023)
Grupa Wydawnicza Foksal (2015)
Uroboros - Grupa Wydawnicza Foksal (2014-2015)
Wydane w seriach:
Szklany tron
Throne of glass
Uroboros
Uroboros - Grupa Wydawnicza Foksal
ISBN:
978-83-280-2134-1, 978-83-7747-884-4
978-83-7747-987-2, 978-83-8319-327-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.7 (10 głosów)

Celaena Sardothien wciąż jeszcze opłakuje śmierć swojej przyjaciółki. Jednocześnie zapowiedziała zemstę tym, którzy za nią odpowiadają. Niespodziewanie zostaje jednak wysłana z dala od Adarlanu, gdzie ma dotrzeć do informacji, które mogłyby jej pomóc w walce z okrutnym władcą. W tym celu spotyka się ze swoją krewną, Maeve, królową fae, strzegącą Doranelle, krainy nieśmiertelnej istot. To tam zabójczyni chce szukać odpowiedzi na dręczące ją pytania. Aby jednak to zrobić, będzie musiała obudzić w sobie własne, dawno zapomniane dziedzictwo. Czuwać nad nią ma natomiast nieśmiertelny Rowan, który wcale nie jest z tego faktu zadowolony.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Heir of fire, 2012 Assassin and the desert
Autorzy:Sarah J. Maas Marcin Mortka
Tłumacz:Marcin Mortka
Ilustracje:Kelly de Groot
Wydawcy:Uroboros (2023) Grupa Wydawnicza Foksal (2015) Uroboros - Grupa Wydawnicza Foksal (2014-2015)
Serie wydawnicze:Szklany tron Throne of glass Uroboros Uroboros - Grupa Wydawnicza Foksal
ISBN:978-83-280-2134-1 978-83-7747-884-4 978-83-7747-987-2 978-83-8319-327-4
Autotagi:beletrystyka druk epika książki literatura literatura piękna powieści proza
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 7 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo