Kot Bob i ja:

jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy

Autor:
James Bowen
Tłumacz:
Andrzej Wajs
Wydawca:
Nasza Księgarnia (2014)
ISBN:
978-83-10-12544-6
Autotagi:
druk
powieści
3.9 (11 głosów)

Pewnego chłodnego dnia James Bowen, uliczny muzyk, znalazł bezdomnego rudego kota skulonego na wycieraczce. James był wtedy niemalże na dnie - nie miał pracy i leczył się z uzależnienia od narkotyków. Nic dziwnego, że bał się wziąć odpowiedzialność za inne stworzenie. Zrobił to jednak - i zdobył najwierniejszego przyjaciela, który w zdumiewający sposób odmienił życie swojego pana... a potem poruszył ludzi na całym świecie.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • kot jest rewelacyjny,dla miłośników kotów i nie tylko.
    +2 trafna
  • Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dla mnie coś, co określane jest jako bestseler jest mało strawne. Lubię koty, miewałam koty, znam ich zwyczaje i choćby stąd wiem, że niektóre sytuacje są mocno naciągane.
  • Światowy bestseller? Nie do końca rozumiem chyba fenomen tej książki. Były momenty ciekawe, ale całościowo - raczej nudna. Historia może i niesamowita, tym bardziej, że z życia wzięta, ale nie porywająca. Na plus - pokazane życie na ulicy, bardzo silna więź ze zwierzakiem i poczucie odpo­wied­zial­nośc­i za niego. Kot stał się motywacją do tego, aby główny bohater zmienił coś w swoim życiu. Całościowo książkę oceniam jako przeciętną - fajnie przeczytać coś innego, ale to nie mój klimat.
    0 nieprawdziwa
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo