Burza i blask

Tytuł oryginalny:
Storm and the splendor
Autor:
Jennifer Blake
Tłumacz:
Alicja Skarbińska-Zielińska (1949-2017)
Wyd. w latach:
2001 - 2011
Wydane w seriach:
Romans Historyczny
Love & Story
Love & Story - Świat Książki
Romans Historyczny - Świat Książki
ISBN:
978-83-252-1765-5, 978-83-7311-015-1
978-83-7799-383-5
Autotagi:
druk
książki
powieści
Więcej informacji...
4.0

Julia Dupre była wyniosłą pięknością z Nowego Orleanu, kiedy kapitan Rudyard Thorpe spojrzał na nią ironicznym wzrokiem. Jego pewność siebie i stanowczość złościły dziewczynę, ale wiedziała, że tylko on może jej pomóc w wykonaniu szalonego planu. Uwikłana w niebezpieczną międzynarodową aferę zagrożona zemstą, osierocona, oszukana, musiała w końcu wyjść za Rudyarda. Niespodziewanie ten związek zaowocował wybuchem nieokiełznanej wprost namiętności. Ale szczęście małżeńskie nie trwało długo i dzięki dziwnym kolejom losu Julia trafiła do haremu. A tam jej uczucia były wielokrotnie wystawiane na próbę.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Jennifer Blake
Tłumacz:Alicja Skarbińska-Zielińska (1949-2017)
Wydawcy:Weltbild Polska (2011) Oxford Education Sp. z o. o (2011) Oxford Educational (2011) Wydawnictwo Libros (2001) Bertelsmann Media (2001) Świat Książki
Serie wydawnicze:Romans Historyczny Love & Story Love & Story - Świat Książki Romans Historyczny - Świat Książki
ISBN:978-83-252-1765-5 978-83-7311-015-1 978-83-7799-383-5
Autotagi:audiobooki druk epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 8 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo