Dzisiaj umrzesz ty:

Tam coś jest

Tytuł oryginalny:
You turn to die
Autor:
Sue Wallman
Wydawca:
Zielona Sowa (2018)
ISBN:
978-83-8154-214-2
Autor opisu: Axusi

Z tyłu książki!! • Jak co roku Leah spędza święta w posiadłości Roeshot House w towarzystwie kuzynek Ivy i Poppy oraz przyjaciela Jakuba. I jak co roku wymykają się razem na strych, żeby wymyślać sekretne przepowiednie. Nieoczekiwanie do grona przyjaciół dołącza nowa dziewczyna, a wraz z nią dociera informacja, że w ogrodzie przy domu odkryto szczątki nastolatki, Rose Strathmortimer. Na jaw wychodzą sekrety sprzed blisko 70 lat. W domu do niepokojących wydarzeń i Leah zaczyna wiązać je ze śmiercią Rose i... z przepowiedniami. Czy wszystkie wypowiedziane dla zabawy proroctwa mają sie spełnić? A może ktoś zrealizuje tu jakiś zbrodniczy plan? Kto będzie w nieb­ezpi­ecze­ństw­ie? • "Niektóre sekrety mogą zabić"
Więcej...
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo