Bluszcz prowincjonalny

Autor:
Renata Kosin
Wyd. w latach:
2012 - 2019
Wydane w seriach:
Bestsellery na Obcasach
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.2 (5 głosów)

Nie należy zbyt często oglądać się za siebie, ale czasem trzeba, by znaleźć to, co zgubiło się po drodze.

Anna po stracie męża, wraca do rodzinnego miasteczka na urokliwym Podlasiu, by zacząć wszystko od nowa. Na oplecionej bluszczem werandzie starego domu ma nadzieję odzyskać spokój i równowagę. Przychodzi jej to z trudem, więc desperacko szuka oparcia w rodzicach i dawnych przyjaciołach. To dzięki nim ma nadzieję zbudować dla siebie i swoich dzieci nową stabilną rzeczywistość. Nie wierzy, że umiałaby to zrobić sama, bez niczyjej pomocy.

Zupełnie jak bluszcz, który nie może istnieć bez podpory.Na szczęście, w porę uświadamia sobie, że dotąd tak właśnie wyglądało jej życie i postanawia je zmienić. Za sprawą mieszkańców Bujan, ich codziennych radości i również trosk, których wcześniej nie była świadoma, oraz dzięki pokrzywdzonym przez los zwierzętom ze schroniska, odnajduje prawdziwą siebie. Staje się silna, niezależna i dzięki temu szczęśliwa.

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Przepiękna opowieść o Podlasiu - urokliwy krajobraz, smaki i zapachy tamtejszej kuchni wraz z przepisami na regionalne dania. A wszystko to poznajemy za sprawą bohaterki Anny, która wraca do Bujan, po niepowodzeniach życiowych /opuszczenie przez męża/. Jest to też opowieść o odnajdywaniu własnej drogi. Polecam , jak zresztą wszystkie inne powieści tej autorki.
  • Bardzo piękna książka. Nigdy nie byłam na Podlasiu i nabrałam ochoty żeby odwiedzić te strony.Polecam ! W książce poruszono wiele problemów , które dotyczą nas wszystkich. Warto oglądać się wokół siebie i dostrzegać nie tylko piękno przyrody, ale innych ludzi z ich problemami.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Renata Kosin
Lektor:Donata Cieślik
Wydawcy:Heraclon International (2019) Legimi (2017-2019) Wydawnictwo Filia (2018) Wydawnictwo Edipresse Polska (2018) Wydawnictwo Replika (2012-2017) Storybox.pl
Serie wydawnicze:Bestsellery na Obcasach
ISBN:978-83-7674-206-9 978-83-8075-408-9 978-83-8075-456-0 978-83-8117-739-9 978-83-8146-596-0 83-7674-206-9 978-83-7664-206-9
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 15 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo