Książki, od których nie można się oderwać
1 2
Wiadomości: 5

Wątek dla tych, którzy lubią zarwać nockę... a nawet dwie ;)😉

Link    PW    Źródło
Napisano: 14.07.2016 23:13:44
 
Wiadomości: 23

Książkami od których nie mogłam się oderwać na dzień dzisiejszy są:
"Metro 2033"
"Okruchy Boga" Stott Adams
Trochę wstyd sie przyznać ale kilka lat temu . "Zmierzch" S. Mayer :D😄
"Zatoka Latarni" Freeman

-1 nieprzydatny
Link    PW    Źródło
Napisano: 15.07.2016 14:22:41
 
Wiadomości: 5

Na mojej liście książek od których nie mogłam się oderwać są m.in.:
"Złodziejka książek" M. Zusak
"Jeździec miedziany" P. Simmons
"Ostatnie lato" C. Collier
"Millenium" Larsson
"Czas tęsknoty" A. Grzegorzewski
"Wyspa na prerii" W. Cejrowski
"Całę zdanie nieboszczyka", "Lesio" J. Chmielewska
"Ramzes" Ch. Jacq
"Siódmy papirus", "Bóg Nilu", "Czarownik" W. Smitha
"Księga Diny" Wassmo.

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.07.2016 15:45:30
 
Wiadomości: 17

Co do złodzieki się zgadzam w 100%
Ja bym do tej listy dodała jeszcze Nację Pratchetta, Księgę Labiryntu Carla Frabetti :)😊 Tej drugiej nie można przerwać bo na zawsze możesz utknąć w świecie labiryntu... Co prawda twoje ciało jest bezpieczne, ale twój umysł na zawsze tam zostanie.

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.07.2016 17:07:27
 
Wiadomości: 7

"Lalka" B. Prusa :D😄

Jedyna książka, która spowodowała, że zasnęłam w trakcie czytania. W liceum miałam do niej trzy podejścia i w końcu jakoś ją zmęczyłam. Gdy kilka lat później sięgnęłam po "Lalkę" ponownie... nie mogłam przestać czytać :)😊

+3 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 15.07.2016 19:16:11
 
Wiadomości: 1

Ja polecam trylogie autorstwa Joelle Charbonneau tom 1 Testy, Tom 2 Samodzielne studia , tom 3 Egzamin dojrzałości. W dwa dni przeczyatłam wszystkie tomy.

Link    PW    Źródło
Napisano: 07.09.2017 10:36:38
 
Wiadomości: 2

Oszi @ 07.09.2017 10:36


Ja polecam trylogie autorstwa Joelle Charbonneau tom 1 Testy, Tom 2 Samodzielne studia , tom 3 Egzamin dojrzałości. W dwa dni przeczyatłam wszystkie tomy.

A możesz w 2-3 słowach o tej ksiązce co nieco? Lubię "wielotomy" :-)

Link    PW    Źródło
Napisano: 27.09.2017 17:44:50
 
Wiadomości: 1

Twardoch "Król"
Larsson "Milenium"
Rybakow "Dzieci Arbatu"
Brown "Kod da Vinci"

Link    PW    Źródło
Napisano: 18.10.2017 10:51:49
 
Wiadomości: 1

Witam,

Ja tak miałam z Sagą Ccamilli läckberg nie dało się oderwać :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 28.03.2018 21:44:41
 
Wiadomości: 4

Gorąco polecam serię KALINA W MALINACH - Joanny Szarańskiej
Głośne wybuchy śmiechu gwarantowane :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 21.04.2018 18:40:38
 
1 2
Szukaj w wątku
Kraków PBP
Agula
ewa.krause
Apsik
ilona3
Randaksela
Nawrotka
dpawlicka
Oszi
tjarek07
monika.kotarba
usunięte konto
jadstabor
stasia1
monika1969
kasiawi
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo